Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

2 lipca 2019

Projekty wnętrz Kraków. Kompleksową pomoc specjalistów w tej dziedzinie uzyskasz tutaj

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]