Doradca w przetargach. Na czym to polega?

27 marca 2024

Pragniesz poznać więcej informacji o doradztwie w przetargach? Skieruj się na https://doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa nieraz ma charakter kompleksowy oraz mieści praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera kolejność aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa

Kancelarie, jakie specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są bezbłędnie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też znaczące doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą i radą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Nasze dane adresowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]