Długoterminowy parking monitorowany w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

12 maja 2020

Wszystko o Kraków lotnisko parking długoterminowy

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie miejskim bądź pociągu.

Czemu warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź telefonicznie – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem. Innym pozytywem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]