Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

12 października 2020

Zgłoś się po pomoc do fotografa Google na https://www.fotografsv.pl

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokojakościowy, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się profesjonalizmem. Aby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy niepoprawnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Jak szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest specjalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]