Co można zlecić pracowni architektonicznej?

12 lutego 2020

Potrzebujesz skorzystać z pomocy pracowni architektonicznej Kraków? Koniecznie odwiedź https://joannaklusak.com

Pracownia architektoniczna świadczy szerokie spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt wykonuje całościowy projekt obiektu, a później aktywnie dogląda zaawansowania prac, planuje odbudowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię niespotykane, ciekawe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od innych domków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a przy tym ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z obecnymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. biura, pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może także rozplanować funkcjonalne i pojemne garderoby, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]