Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

27 lutego 2023

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie sali na przyjęcie? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także chrzty, przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności czy komunie. Kiedy lista gości jest długa, przeważnie nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy powinniśmy wynająć odpowiedni lokal.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których sporą część gości stanowią młodsze dzieci, jak chrzciny albo komunie, warto zorganizować w lokalu, który prócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko sytuacją i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Dania serwowane gościom także wypada dostosować do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o apetyczne dania, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w stylowych salach lub w ogrodzie

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, aczkolwiek niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal dworskim duchu odbywają się tu chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. A jeżeli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej trzystu gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia oraz dekoracji stołów, przez dostarczenia posiłków, aż po profesjonalną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]