Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

10 sierpnia 2022

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu na wesela? Skieruj się na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są na ogół istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, chrzty lub komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, w których uczestniczy często ponad sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć jadłospisu, a następnie naszykować i dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa planowane jest na kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się spory popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Organizacja przyjęcia weselnego to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na dobór dekoracji sali, wysyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zamówienia wystarczającej ilości zakąsek i napojów serwowanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na zabawie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Goście wszak oczekują tego, aby stoliki były cudownie ozdobione i prawidłowo nakryte, potrawy były pyszne i ładnie ułożone na talerzach, jak również żeby kelnerzy profesjonalnie podawała gościom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kelnerów i szefów kuchni, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering weselny – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela rządzą się własnymi normami, nie tylko w sferze aktywności dla gości, lecz również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle posiadają ułożoną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, deserów oraz trunków odpowiadających konwencji wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient może więc samodzielnie przygotować jadłospis z proponowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe propozycje i często na prośbę kontrahenta decydują się na przygotowanie unikalnych kompozycji dań.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]