Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

22 maja 2023

Jeżeli potrzebujesz zlecić catering imprezowy, zajrzyj na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Okres letni obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie wydarzenia na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego dnia w różnych punktach kraju mają miejsce konferencje, benefisy bądź gale. Takie imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której obowiązkową częścią są profesjonalnie przygotowane i smaczne posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering imprezowy – nieodzowny na istotnych bankietach

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie zorganizujesz piknik albo zarezerwowałeś salę na event? To wspaniale!! Teraz powinieneś zadbać o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do apetycznych ciepłych potraw, przekąsek i trunków. Pamiętaj, że podczas istotnych gal nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie – wygodny układ stolików, dopasowane akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu na pewno będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a potrawy będą ułożone na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Wskazówki odnośnie posiłków i nie tylko – atuty cateringu na imprezy

Plusem korzystania z oferty cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, że zatrudniony zespół nie tylko przyrządzi zachwycające menu, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Napoje i potrawy zostaną dostarczone w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości podczas bankietu. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, aby zobaczyć z bliska jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego typu imprez, zarówno tych liczących kilkaset uczestników, jak i kameralnych. W czasie ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, jakie przekąski, dania oraz napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]