Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

31 stycznia 2022

Skieruj się tu po więcej informacji o Flobo - automatycznej obsłudze należności.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z serwisem mass collect banku

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niezwykle wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to pomocna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych lub niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]