Nierdzewne rury szlifowane – solidność i ciekawy wygląd

3 września 2019

Poręcze na tarasie narażone są na wpływ wielu niekorzystnych czynników. Największym ich wrogiem jest niewątpliwie woda, gdyż potrafi powodować ich szybkie korodowanie. Uszkodzenia takich poręczy mogą też być efektem ekspozycji na światło słoneczne czy wiatr. Chcąc uniknąć podobnych trudności warto postawić na poręcz zrobioną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak takie rury będą najlepszym pomysłem? Do czego poza tym stosowane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Plusy rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej wykazują wiele zalet, które odróżniają je na tle innych tego rodzaju elementów. Stal nierdzewna wytwarzana jest z jedenastoprocentowym dodatkiem chromu, dzięki czemu nawet ciągła styczność z wodą czy żrącymi substancjami nie powoduje ich rdzewienia. Rury szlifowane okazują się również naprawdę wytrzymałe na pęknięcia, co sprawia, iż zdają egzamin w rozmaitych, także ekstremalnych, sytuacjach.

Kiedy stosuje się rury szlifowane?

Nierdzewne rury szlifowane są przede wszystkim wykorzystywane w architekturze – powstają z nich na przykład balustrady czy konstrukcje nośne. Ze względu na to, że nie zagrażają im żrące substancje, bywają poza tym wykorzystywane w motoryzacji – na przykład do wykonywania rur wydechowych. Warto także pamiętać, że takie rury szlifowane świetnie się prezentują, zatem będą idealnym wyjściem dla osób szukających atrakcyjnego dodatku do ubikacji lub kuchni.

Nasze dane adresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]