Podłogi drewniane

8 stycznia 2019

Zamów drewnianą podłogę

Ekologiczne oraz eleganckie podłogi drewniane z roku na rok nie tracą na popularności. Przede wszystkim drewno to materiał naturalny, który potrafi ocieplić każde wnętrze. Im bardziej wiekowe drzewo, tym szlachetniej wygląda. Najpopularniejsze są chyba podłogi drewniane.

Zalety podłóg drewnianych

Podłogi drewniane są ładne i co istotne, komponują się z wnętrzami urządzonymi w różnej stylistyce. W związku z tym, że są one całkowicie naturalne, komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki. Podłogi drewniane są wskazane dla alergików, gdyż różne lakiery stosowane przy ich produkcji nie zawierają substancji alergizujących. Kolejną ważną cechą dla konsumenta jest fakt, że podłogę drewnianą można montować na dwa sposoby – jako podłogę mocowaną do podłoża i pływającą.

Gatunki drzew, które najlepiej nadają się do produkcji podłóg drewnianych

Różnorodność gatunków oraz kolorów, a także nieskończona liczba wzorów słojów drewna, pozwalają na dobranie odpowiedniej drewnianej podłogi do każdego pomieszczenia. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że podłoga drewniana jest bardzo wrażliwa na warunki w jakich ma być stosowana. Na przykład do łazienek można wykorzystać jedynie drewno lite, o olejowanym wykończeniu.

Nasze dane adresowe:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]