Egzotyczne wakacje lub podróż poślubna inne niż wszystkie? To możliwe!

15 lipca 2020

Podróże relaksują, pomagają odpocząć od codziennego zgiełku, rozwijają imaginację oraz wpajają nam poszanowanie dla różnych narodów i kultur. Najmocniej odciskają się w pamięci te, które prowadzą nas w odległe lokalizacje, całkowicie odróżniające się od naszej polskiej rzeczywistości. I chociaż niewielu z nas ma duszę wagabundy, każdy winien co najmniej raz w życiu zdecydować się na egzotyczną wyprawę w jakiś tropikalny zakątek świata.

Biuro podróży egzotycznych zorganizuje dla Ciebie wyjątkowe wczasy

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej nie jest łatwym zadaniem. Z tej przyczyny przeciętny turysta korzysta w tym celu z biur turystycznych. Posiadają one w swojej ofercie jednak przede wszystkim standardowe pobyty w popularnych hotelach, wyjazdy odbywają się w kilkunastoosobowych grupach, a ich harmonogram zwykle nie przewiduje odwiedzania interesujących miejsc danej miejscowości. Jeżeli myślisz o autentycznie nieszablonowej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w przygotowaniu podróży szytych na wymiar, czyli z uwzględnieniem szczegółowych wymogów zamawiającego. Po określeniu przez klienta miejsca, terminu podróży oraz preferowanego kosztu wyjazdu, biuro bukuje miejsce zakwaterowania i bilety lotnicze, a także sporządza dokładny plan wycieczki. Prócz tego biuro przekazuje także kilka ważkich porad dla turysty, traktujących m.in. o tym, co warto zobaczyć, gdzie znaleźć najsmaczniejszy posiłek, gdzie wypocząć oraz informuje na co uważać w danym państwie.

Wyprawy egzotyczne dla młodych par i osób aktywnych

Niezależnie od tego jaki rodzaj wypraw lubimy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy wybierze coś dla siebie. Młode małżeństwa mogą spędzić błogie tygodnie odpoczywając na plażach Indonezji bądź Tanzanii – to wspaniałe miejsca na podróż poślubną. Dla entuzjastów pełnego relaksu biuro wyselekcjonowało idealne miejsca w Tajlandii, Meksyku czy Filipinach. Natomiast osoby pełne energii mogą kibicować sportowcom na US Open, zobaczyć monumentalną Lwią Skałę na Sri Lance, spotkać zebry oraz słonie podczas safari w Zanzibarze lub badać podziemną rzekę na filipińskich wyspach. Nie brak także sugestii egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Zdjęcie dzięki uprzejmości relaksmisja.com.

Nasze dane adresowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]