Wybór kasku na motor

25 października 2023

Potrzebujesz kaski na motor? Odwiedź ten adres.

Nie ma znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie eskapady – kask to przymusowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motor, czyli który? / Porządny kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są rozmaite typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to prestiżowa marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są bardzo lekkie, a zarazem nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasze dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]