Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

1 października 2019

Kup 3D drukarki na http://tinyurl.com/y5jqbcdf

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie i urządzenia. Oszacowano, że korzystając z drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony nieomal o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można wydrukować identyczne prototypy, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest solidny i precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]