Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

5 marca 2019

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o wyprawach w góry? Świetnie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia bezpieczne i świetnie opracowane wycieczki kierowane przez profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Organizujemy trekkingi, których celem są pasma górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne doznania. Pozwalają zarazem wcielić w życie pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Firma angażuje kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wskroś specyfikę górskiego terenu, ale też ochoczo dzielą się posiadanym doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Himalaje oraz Andy.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]