Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

23 września 2019

Spływ kajakowy Dunajcem to idealna forma zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią wszyscy miłośnicy czynnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane wrażenia i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla rozmaitych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i korporacji, które potrzebują przygotować integrację dla pracowników. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie wyprawy znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie możesz pominąć.

Z jakiego powodu warto zdecydować się się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która daje znakomite warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, że spływ kajakowy Dunajcem jest niezwykle popularną formą aktywności. W rzece żyją również różne gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a przepiękne krajobrazy zachwycają. Spływ wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Żeby wziąć udział w spływie, wymagane jest odpowiednie przeszkolenie oraz podpisanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów na Dunajcu proponuje klientom do wyboru trzy pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram albo gumowe kajaki Gumotex Palava, kaski, wiosła, kamizelki oraz szczelne opakowania. Ze sobą trzeba mieć spodenki oraz koszulkę do przebrania, sportowe obuwie, jak również ręcznik. Oprócz tego w pakiecie Comfort zapewniony jest dojazd busem ze Szczawnicy.