Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

8 stycznia 2019

Zamów czapraki

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które przynoszą koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele uszyte z bawełny, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Przemyślana konstrukcja gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, by znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]