Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

15 sierpnia 2019

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak wartościowej oferty kursu rysunku architektonicznego!

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ dużo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa dużych zarobków i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także wskazówki profesjonalistów pozwalające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]