Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

3 października 2020

Sprawdź informacje o kursie rysunku w Krakowie

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika czy malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Świetną propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]