Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

21 listopada 2020

Potrzebujesz szczegółowych informacji o kursie Blender? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://tinyurl.com/yxpmbdwh.

Świat rysunku cały czas ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki preferując kreowanie swoich prac tylko cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale też odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wymaga już dużych nakładów finansowych – można przecież ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który równocześnie jest w pełni bezpłatny.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Korzystanie z każdej aplikacji można opanować samemu, jednak proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i często bywa niezmiernie frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie różnorodnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta wskazując detale, które wymagają poprawy i sugerując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by był on prowadzony w małych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów animacji jak i artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością poszukiwaną i cenioną zwłaszcza w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Opanowanie programu Blender 3D poszerza więc pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez skrępowania dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier wideo i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu hobbyści i artyści, którzy pragną rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności czy też znaleźć nowe drogi wyrażania siebie.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]