Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

21 grudnia 2021

Jeśli interesuje Cię korzystna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci, zajrzyj na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci lubią pomagać nam w kuchni – ozdabiać wypieki bądź wybierać i przynosić składniki. Pragniesz rozwinąć zapał kulinarny swojej pociechy? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci kształtuje pomysłowość młodych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w wieku od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci rozwijają swoją pomysłowość i uczą się niezależności i co najważniejsze – zdobywają przydatne umiejętności. A w tym samym czasie doskonale się bawią. Nauka prostych przepisów, dobieranie i mieszanie ingredientów i komponowanie niecodziennych smaków – całość powoduje, że dzieci chętnie eksperymentują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również zasady, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach mogą również uczestniczyć rodzice, dlatego jest to znakomita sposobność do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później poczęstować się tym, co upichciły.

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Zajęcia prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. W trakcie warsztatów uczestnicy przyrządzają deser oraz danie główne. Mali entuzjaści sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przyrządzić apetyczny makaron na słono bądź słodko, czy też podjąć się pieczenia udekorowanej świeżymi dodatkami, pachnącej tradycyjnej pizzy. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują też wyborny deser – mus z kruchym ciastem i lodami truskawkowymi. Nauka poprzez zabawę to doskonała metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ukochanych posiłków daje dzieciom moc satysfakcji. Nawet najbardziej niesforne dziecko będzie z pasją przykładać się do pieczenia doskonałej pizzy czy przystrajania tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który posiada wieloletnią praktykę oraz wspaniałe podejście do dzieci.

Nasze dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]