Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

24 czerwca 2022

Wszystko o dystrybutorze motoreduktorów znajdziesz tu.

Powszechne użycie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory i silniki elektryczne od najlepszych producentów

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również silników elektrycznych DC wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się dużą żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a dzięki możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]