Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

21 lutego 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w zakresie bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Świadczona przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale także uchronić ich przed potyczkami sądowymi z pracownikami. Jesteśmy świadomi, że wraz z rozkwitem spółki, stosowanie prawa pracy staje się większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – prawnik w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezzasadnego rozwiązania umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy wiążą się z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sądu do uznania racji Klienta staje się sporym wyzwaniem.