Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

18 lipca 2019

Dowiedz się, gdzie kupić kolczyki z cyrkoniami

Wspaniałym prezentem dla eleganckiej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Te przepiękne wyroby idealnie współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące wspaniałe właściwości estetyczne. Połyskują w słońcu szykownym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich kształt wspaniale imituje naturalne kryształy, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy też wielobarwne rodzaje cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych komponentów można uzyskać następujące zabarwienia: błękitny, pomarańczowy, zielony, brunatny. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek, a także naszyjników. Gdzie dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór mają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych odmianach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i możemy mieć wymarzoną i modną biżuterię. Odbiorcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, jak również te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.