Stylowa biżuteria – srebrne pierścionki

8 października 2018

Więcej o pierścionkach

Znakiem ponadczasowej wykwintności są srebrne pierścionki. Dodatki zrobione z tego pięknego metalu musi mieć w swojej kolekcji każda stylowa Polka. Sprawdźmy więc, czym wyróżniają te piękne elementy, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej wytrzymałe?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek takie srebro jest surowcem plastycznym, mało odpornym na wszelkie uszkodzenia i jako biżuteria może łatwo się poniszczyć. Na rynku kupimy więc najchętniej wybierane przez Polki srebrne pierścionki produkowane ze srebra 925. Możemy zdecydować się na pierścionek jednolity lub trochę zaszaleć. Te najpiękniejsze wysadzane są cyrkoniami, perłami, koralem, jak również brylantami. Innym walorem ozdób wyprodukowanych ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, o co zadbają profesjonalne zakłady złotnicze. Nie zapomnijmy także o częstym pielęgnowaniu pierścionków, żeby wyglądały doskonale jak najdłużej.

Czy w sklepach internetowych nabędziemy wyszukane srebrne pierścionki?

W każdym sklepie jubilerskim znajdziemy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak tracić majątek w sklepach stacjonarnych, warto poszperać też w Internecie, gdzie kwoty są nawet o 20% atrakcyjniejsze. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych wzorach, ozdobione wspaniałymi minerałami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy odesłać zakup z powrotem. Takie witryny w Internecie to bogaty asortyment i czysta przyjemność dla każdej damy.