Srebrne wisiorki

7 stycznia 2019

Chcesz kupić srebrny wisiorek? Odwiedź tę stronę

Magia wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze móc założyć coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz mieć zawieszony blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić również na grubość dobieranego łańcuszka i materiał, z którego go zrobiono. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (owalu, łzy, rąbu itp.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Duży wybór jest także jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]