Sklep ze srebrnymi kolczykami

2 sierpnia 2019

Zamów kolczyki srebrne na https://www.bizutik.pl/kolczyki

Kolczyki srebrne to najbardziej popularny, jak również najczęściej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Swą popularność zapewne zawdzięczają dużemu zróżnicowaniu wzorów, materiałów i sposobów noszenia. Kolczyki są noszone od zawsze i trudno sobie obecnie bez nich wyobrazić współczesną garderobę kobiecą. Najbardziej popularne są prawdopodobnie kolczyki srebrne, nieuczulające, naturalne i zawsze piękne.

Jakie rodzaje srebra spotykamy w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia metalu, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo efektowne jest również też rodowane srebro pokryte cieniutką warstwą tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii barwę białego złota i jednocześnie chroni metal przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest srebro szczotkowane o interesującej matowej powierzchni i oksydowane srebro w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć

To, jakie zapięcie wybrać w kolczykach zależy od upodobań osoby, która je będzie nosić. Na rynku dostępne są 2 rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które z kolei występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Różnorodność rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]