Naszyjniki, kolczyki i pierścionki z cyrkoniami

9 kwietnia 2019

Jeśli potrzebujesz pierścionków z cyrkoniami, koniecznie sprawdź www.cyrkonie.com.pl/pierscionki/

Cyrkonia to jeden z najchętniej wybieranych przez jubilerów syntetycznych kamieni. Rzecz jasna nie jest tak bez przyczyny – cyrkonia doskonale się prezentuje oraz jest bardzo wytrzymała, a przy tym tańsza od naturalnych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wykonywana jest z cyrkonu, a ten obrabia się z itrem albo wapniem. Znajdziemy ją w najróżniejszych kolczykach, naszyjnikach czy przypinkach, ale największym uznaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Czemu warto je kupić? Gdzie powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Srebrne pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie doskonale łączą się z różnymi metalami, jednak najlepiej wyglądają w biżuterii wykonanej ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, że podkreślają one wygląd srebra i pozwalają na stworzenie ozdoby, która przy ekskluzywnym wyglądzie będzie stosunkowo niedroga – z tego względu przez osoby z chudszym portfelem są często kupowane jako pierścionki na zaręczyny. Z uwagi na ich niewielkie ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają często noszone na co dzień – ich ewentualna strata nie jest wielką tragedią.

Znalezienie pierścionków z cyrkoniami

W sklepach dostępnych jest mnóstwo rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem konkretnego egzemplarza dobrze więc sprawdzić, co proponują nam poszczególne sklepy i już wówczas kupić ten, który szczególnie się nam podoba. Sprawę ułatwimy sobie wybierając zakupy w e-sklepach – unikniemy w ten sposób męczących wycieczek po mieście.