Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

25 stycznia 2020

Pod tym adresem poznasz bezkonkurencyjną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zreformowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach chętnie wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I chociaż w sieci odnajdziemy praktycznie wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowego łańcuszka, pierścionka lub broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Z tej przyczyny, by być pewnym, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy pragniemy kupić pierścionek lub obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny lub za ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru lub zrobi nowy. Innym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się na chrzest, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą dodatkowe usługi. Renowacja zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli zerwał się nam naszyjnik albo wypadł kryształek z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Przerobi też obwód sygnetu, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik bądź pierścionek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu mamy niepotrzebną albo niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]