Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

29 listopada 2018

Chcesz kupić kolczyki srebrne? Wejdź na https://srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety akcesoriów. Pasują na każdą okoliczność – niezwykle wzniosłą i mniej oficjalną. Zobaczmy dlaczego są tak chętnie kupowane, a także w jakich sklepach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najbardziej modne są lekkie wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które cudownie wydłużają sylwetkę. Są okraszone szlachetnymi klejnotami albo zupełnie proste. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku biżuterii z plastiku. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz sposób ich produkcji – najbardziej niebanalne wykonano techniką oksydowania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się jak nowe, trzeba skrupulatnie je czyścić i systematycznie usuwać śniedź. Powinno się wycierać je co jakiś czas suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne specyfiki nabłyszczające, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie stosujmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle niszczą delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które proponują ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zabiegane kobiety.