Bransoletki z koralikami

21 lipca 2020

Jeśli szukasz bransoletek z koralikami, koniecznie sprawdź https://www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem akcesoriów, które pasują na każdą okoliczność. Możemy samodzielnie je przygotować w zaciszu domowym lub kupić w butiku. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się niepowtarzalne.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu koralików, zestawu do szycia i szydełka tworzymy wyjątkową biżuterię. To prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym sznurze.W jaki sposób samemu wykonać bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Sieci oglądając tutoriale.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Bardziej skomplikowanym sposobem pozwalającym na wykonanie płaskiej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większego skupienia oraz dużej ilości wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tą metodą potrzebna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia barw.
Dzisiaj powszechne są wirtualne wzory bransoletek. Wykorzystując je, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Nie każdy z nas posiada zdolności potrzebne do wykonania bransoletek z koralikami. Wtedy można wybrać jeden z wielu dużo bardzo ładnych modeli w sieci i sklepach stacjonarnych.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]