Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

26 września 2018

Chcesz nabyć tabliczki na drzwi? Powinieneś odwiedzić tę stronę

W każdym budynku znaleźć można bardzo dużo najróżniejszych pokoi, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale również osobom zatrudnionych w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie budynku daje większą przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odnalezienie pokoju, który na dany moment jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, biur oraz banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybszego odnalezienia pokoju, w którym zawodowe obowiązki realizuje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy dochodzi do zwolnienia pracownika, nazwisko na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba przecież wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu rozdzielić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można także oznaczyć punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem naprawdę przejrzysty. Wspomnieć należy również, że tabliczki informacyjne wiesza się także przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Nasze dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]